Powrót do strony głównej

Elektroniczne systemy zarządzania kolejką

Nie zawsze można obsłużyć wszystkich klientów tak szybko jakby się chciało. System pozwala klientom na komfortowe oczekiwanie bez obawy że ich kolejka minie. Możesz dać swoim klientom dopasowaną obsługę a swoim pracownikom zapewnić bezkonfliktową atmosferę.

W praktyce, klient wolną chwilę stworzoną przez system kolejkowy może poświęcić na zainteresowanie się naszymi produktami i reklamami znajdującymi się w obiekcie.

Systemy są używane w praktycznie wszystkich krajach w różnego rodzaju instytucjach i przedsiębiorstwach komercyjnych. Systemy zostały zainstalowane w supermarketach, sklepach detalicznych, sklepach specjalistycznych, urzędach pocztowych, centrach informacji turystycznej, biurach podróży, bankach, salonach fryzjerskich, towarzystwach ubezpieczeniowych, biurach sprzedaży biletów, ambasadach, restauracjach, szkołach jazdy i przedsiębiorstwach użyteczności publicznej.

Niskie koszty, elastyczność i łatwość obsługi sprawia, że wybór tego systemu podwyższa jakość obsługi klienta.

Dzięki wybraniu systemu kolejkowego poprawiona zostaje sprawność działania instytucji, a co za tym idzie, klient już od pierwszej chwili wie, że trafił do przyjaznej firmy. Oprócz korzyści płynących z rozładowania kolejek, zwiększenia sprzedaży, system gromadzi dane statystyczne pozwalające przewidzieć obłożenie ruchu w danym okresie i na określonym stanowisku. Informacje te są niezbędne w nowocześnie zarządzanej instytucji.

W Polsce z Elektronicznych Systemów Zarządzania Ruchem Klientów korzystają m.in.:

fakty

O nas

Systemy Zarzadzania Ruchem Klientow można znaleźć w różnego rodzaju instytucjach, urzędach, biurach, ambasadach czy restauracjach. Niskie koszty, elastyczność i łatwość obsługi sprawia, że wybór tego systemu znacząco podwyższa jakość obsługi klienta, co daje wymierne efekty odbiorcom jaki i użytkownikom systemów.

Posiadamy w swojej ofercie systemy bardziej złożone, pozwalające np. w graficzny sposób monitorować ilość osób oczekujących oraz obsłużonych w danym okresie lub na wybranym stanowisku. Istnieje możliwość robienia wydruków statystycznych, które przedstawiają okresy "martwe" oraz "szczytowe". Statystyki takie bywają często przydatne w funkcjonowaniu pracy urzędu czy banku. Dysponujemy również systemami mniej złożonymi, które można w dowolnym momencie rozbudować zgodnie z rosnącymi potrzebami firmy.

Wykonujemy projekty rozmieszczenia systemów zgodnie z potrzebami poszczególnych klientów. Przedstawiamy warianty urządzeń przygotowane specjalnie dla każdego nabywcy. Oferujemy rozwiązania dla wszystkich segmentów rynku. Oprócz wysokiej jakości oferowanych systemów główny nacisk kładziemy na profesjonalne podejście do klienta.

Kontakt

TAURUS TRADING


Powrót do strony głównej