MULTI POINT

System Multi Point jest nowoczesną jednostką sterującą obsługą klienta, która pozwala w sposób czytelny skierować klienta do wybranego stanowiska obsługi. Dzięki informacjom znajdującym się na tablicach, wyświetlaczach i na biletach klient wie od początku obsługi (wejścia do urzędu) do jego zakończenia, że trafił do przyjaznej instytucji. System Multi Point zapewnia komfort pracy personelowi obsługującemu. Łatwa obsługa systemu, czytelne informacje dla klientów oraz niskie koszty eksploatacji sprawiają, że to rozwiązanie jest najchętniej wybierane przez naszych klientów.

W skład systemu wchodzi drukarka termiczna, która drukuje bilety. Na biletach oznaczonymi numerami możemy zamieścić informacje takie jak nazwa kolejki, numer klienta, godzina przybycia, liczba osób w kolejce, adres strony internetowej i inne.

Tablice informacyjne pokazują numer przywoływanego klienta, numer stanowiska do którego ma się stawić petent oraz kierunek, w który ma się udać. Istnieje także opcja powielania tablic oraz wyświetlania historii przywoływanych klientów.

System nie wymaga podłączenia do komputera, co jest niewątpliwie jego istotną zaletą. System posiada też statystyki co daje możliwość poglądu przebiegu kolejki.

QS TOUCH

Nowoczesne rozwiązanie informatyczne w dziedzinie zarządzania ruchem klientów. System przewidziany do masowej obsługi klientów. Drukarka termiczna jest wyposażona w monitor dotykowy przez co w sposób czytelny (graficzny) petent wybiera kolejkę, do której chce się udać.


     

Oferujemy: Porządkowanie ruchu klientów, system kolejkowy, rolki do nemo-q