Zakłady Opieki Zdrowotnej

Rozwiązania proponowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie w wielu instytucjach opieki zdrowotnej. Stresogenne sytuacje wywoływane w kolejkach przy rejestracji jak i pod gabinetami lekarskimi nie muszą być codziennością w twojej placówce.

System kolejkowy do Rejestracji

Rozwiązanie Multi Counter przeznaczone jest do rejestracji pacjentów w przychodni. Petent pobiera na wejściu z drukarki bilet, który ustawia go w wirtualnej kolejce.
Pacjent nie musi pilnować swojej kolejki i obawiać się, że jego kolej minie.
Wszelkie informacje jakie posiada na bilecie, na wyświetlaczach i tablicach pozwalają mu w sposób komfortowy oczekiwać na jego kolej. Czas jaki poświęca klient na oczekiwanie
w poczekalni, może być przez nas wykorzystany do prezentacji reklam, czytania czasopism branżowych, itp.

System kolejkowy do Gabinetów Lekarskich

Kolejnym etapem pacjenta w drodze do lekarza są częste nieporozumienia oraz kłótnie które występują pod gabinetem lekarskim. Zastosowanie linii Entry Level daje swobodę w obsłudze lekarzom oraz pacjentom oczekującym pod ich gabinetem.
Lekarz przywołuje pacjenta wpisując jego numer na konsoli zamontowanej na biurku, a numer klienta wyświetla się nad gabinetem na wyświetlaczu.


System kolejkowy do Gabinetów Zabiegowych

WEJŚĆ - NIE WEJŚĆ

Tablica BAS KIT A/B ma zastosowanie w gabinetach zabiegowych, rentgenach itp.
Za pomocą przycisku lub pilota ustawiamy na tablicy informację "proszę czekać" lub "proszę wejść". Lampki świecą się odpowiednio w kolorach czerwonym lub
w zielonym i obrazują pacjentom kiedy można wejść do gabinetu zabiegowego.
Oprócz komfortu oczekiwania zachowane jest bezpieczeństwo pacjenta, który nie wejdzie np. do pokoju z włączonym aparatem rentgenowskim.
Mając tak wyposażoną placówkę, obsługa pacjentów odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, a lekarzom
i innemu personelowi pozwala stworzyć bezstresowe miejsce pracy. Posiadając system kolejkowy dla ZOZ to my kierujemy, gdzie w danym momencie ma się znajdować pacjent. Prowadzimy go od momentu wejścia (rejestracja) przez obsługę (gabinety lekarskie) do wyjścia lub do miejsc przeznaczonych dla niego. Wykorzystując wolny czas pacjenta w poczekalni lub przed gabinetem lekarskim możemy skierować jego uwagę na reklamy, nie obawiając się,
że ktoś zajmie miejsce przed nim.
     

Oferujemy: Porządkowanie ruchu klientów, system kolejkowy, rolki do nemo-q